ufabet

แจกฟรี ตารางบอล 6 ต.ค. 2564

147 - WC Qualification Africa

ซูดาน
23:00
กินี
โมร็อกโก
02:00
กินี-บิสเซา

479 Japan - Ybc Levain Cup

นาโกย่า แกรมปัส
17:00
เอฟซี โตเกียว
อุราวะ เร้ด ไดมอนส์
17:00
เซเรโซ โอซาก้า

49477 ไทยลีก

True Bangkok United
18:00
PT Prachuap FC
BG Pathum United
18:00
Singha Chiangrai United
Khonkaen United
19:00
Nakhonratchasima Mazda FC
บุรีรัมย์ ยูไนเต็ด
19:00
Samut Prakan City

99474 World - Friendly International

จอร์แดน
22:00
มาเลเซีย
บาห์เรน
23:00
กือราเซา

99474 World - Club Friendlies

VfL Wolfsburg
18:00
Hamburger SV
แอร์เบ ไลป์ซิก
20:30
Śląsk Wrocław
FC Union Berlin
22:30
St. Gallen
Waldhof Mannheim
23:00
Türkspor Mannheim
Excelsior Virton
00:30
UT Pétange
Hartberg
01:30
Kapfenberger SV

462 England - Premier League Cup

Bournemouth U23
01:00
Arsenal U23

11 Germany - Regionalliga: Nord

VfB Oldenburg
21:45
Jeddeloh

11 Germany - Regionalliga: Nordost

Auerbach
00:00
Lokomotive Leipzig
Tennis Borussia
00:00
Energie Cottbus
Germania Halberstadt
00:00
Altglienicke
Hertha BSC II
00:00
Carl Zeiss Jena

11 Germany - Regionalliga: West

Homberg
00:30
SV 1919 Straelen
Uerdingen
00:30
Sportfreunde Lotte

11 Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg

SGV Freiberg
22:00
Reutlingen
Freiburger FC
22:00
Lörrach-Brombach
Rielasingen-Arlen
23:30
Göppinger SV
Stuttgarter Kickers
00:00
Ravensburg

11 Germany - Oberliga: Bremen

OSC Bremerhaven
00:30
Hastedt
Werder Bremen III
00:30
Bremer SV
Leher TS
00:30
Schwachhausen
Vatan Sport
00:30
Komet Arsten
Geestemünde
00:30
Borgfeld
Brinkumer SV
00:30
Hemelingen
Union Bremen
00:30
BTS Neustadt

11 Germany - Oberliga: Mittelrhein

Bergisch Gladbach
00:30
Hürth
FC BW Friesdorf
00:30
Wesseling-Urfeld
Frechen
00:30
BCV Glesch / Paffendorf
Hennef 05
01:15
Alfter

11 Germany - Oberliga: Nordost-Nord

Ludwigsfelder FC
00:00
Torgelower SV Greif

11 Germany - Oberliga: Rheinland-Pfalz/Saar

FV Engers 07
00:30
Eintracht Trier

507 Bosnia and Herzegovina - Bosnia Cup

Sloboda Novi Grad
20:00
Leotar
Zvijezda '09 Brgule
20:00
Velez
Krupa na Vrbasu
20:00
Zvijezda Gradačac

245 Czech Republic - Czech Cup

Dukla Praha
20:30
České Budějovice
Varnsdorf
20:30
Zbrojovka Brno

125 Greece - Greek Cup

Panachaiki
20:00
Egaleo
Diagoras
20:00
Larissa
Anagennisi Karditsas
20:00
Almopos
Proodeftiki
20:00
Xanthi
Niki Volos
20:00
Ergotelis
Ipato
20:00
Trikala
Panserraikos
20:00
Iraklis 1908
Kozani
20:00
Agios Nikolaos
Levadiakos
20:00
Kalamata

748 Latvia - First Liga

Dinamo Riga
19:00
Super Nova

1161 Scotland - Challenge Cup

Hamilton Academical
01:45
Aberdeen U21

296 Serbia - Prva Liga

Zlatibor Čajetina
20:00
Žarkovo
Timok
20:00
Inđija
IMT Novi Beograd
20:00
Javor Ivanjica
Mladost Novi Sad
20:00
Rad Beograd
Budućnost Dobanovci
20:00
Loznica
Železničar Pančevo
20:00
Kabel Novi Sad
Grafičar
22:00
Radnički Sr. Mitrovica
Bačka Palanka
23:00
Mačva Šabac

86 Ukraine - Second League: Group A

Lyubomyr Stavyshche
18:00
Dinaz Vyshhorod
Munkács
18:00
MSK Dnipro Cherkasy
Nyva Vinnytsya
18:00
Bukovyna
Epitsentr Dunayivtsi
19:00
Karpaty
Chayka
19:00
AFSK Kyiv
Livyi Bereh
20:00
Chernihiv
LNZ Cherkasy
20:00
Karpaty Halych

86 Ukraine - Second League: Group B

Peremoga
19:00
Real Pharm
SK Poltava
19:00
Trostianets
Krystal
19:00
Balkany Zorya
Enerhiya Nova Kakhovka
19:00
Nikopol
Skoruk Tomakivka
19:00
Viktoriya Mykolaivka
Yarud Mariupol'
19:30
Metalurh Zaporizhya
Mykolaiv
20:00
Vovchansk
Sumy
21:00
Tavriya

5 Brazil - Serie A

Corinthians
07:30
Bahia
Ceará
05:00
Internacional
Sport Recife
05:00
Juventude
Chapecoense
05:00
Atlético Mineiro
Atlético GO
05:00
Athletico PR
Bragantino
06:30
ฟลาเมงโก

5 Brazil - Serie B

Náutico
07:30
Goiás
Brasil de Pelotas
02:00
Operário PR

80 Chile - Primera Division

Universidad Católica
06:30
Unión Española

80 Chile - Primera B

Cobreloa
04:00
Magallanes
Fernández Vial
05:00
Barnechea

353 Colombia - Torneo Betplay

Tigres
02:00
Real Cartagena

353 Colombia - Copa Betplay

Deportes Tolima
06:00
Deportivo Pereira

53128 Guatemala - Liga Nacional

Comunicaciones
00:00
Xelajú

53128 Guatemala - Primera Division

Juventud Pinulteca
00:00
Mictlán
Deportivo Reu
01:00
Amatitlan
Marquense
04:00
San Pedro
Agua Blanca
04:00
Aurora

458 Mexico - Liga de Expansión MX

Venados
07:05
Alebrijes
Raya2
09:05
Tlaxcala
Celaya
05:00
Cimarrones de Sonora

158 Uruguay - Segunda Division

Racing
07:00
Rocha

1560 Congo - Super Ligue

Motema Pembe
19:30
AC Rangers
Dauphins Noirs
20:30
Etoile de Kivu
Vita Club
21:30
Simba
JSK
21:30
Maniema Union

35376 Saudi Arabia - Division 1

Al Khaleej
22:00
Al Kholood
Al Shoalah
22:10
Ohod
Jeddah
00:05
Al-Kawkab

712 Korea Republic - K-League 1

Incheon United
17:00
Gangwon

49477 Thailand - FA Cup

เอ็มโอเอฟ ศุลกากร ยูไนเต็ด
16:00
Chaiyaphum United

556 Belgium - Provincial-Hainaut

Soignies Sports
01:00
Morlanwelz

556 Belgium - Provincial-Namur

Fernelmont-Hemptinne
01:00
US Dinantaise

674 Hungary - NB 3: Nyugati

MTE 1904
20:00
Puskás II

251 Italy - Serie D: Girone A

Bra
20:00
Fossano
Asti
20:00
Chieri
Città di Varese
20:00
Gozzano
Derthona
20:00
Borgosesia
Pro Imperia
20:00
Novara
Ligorna
20:00
Lavagnese
RG Ticino
20:00
PDHAE
Sanremo
20:00
Casale
Vado
20:00
Caronnese

251 Italy - Serie D: Girone B

Breno
20:00
Folgore Caratese
Olginatese
20:00
Arconatese
Brusaporto
20:00
Adrense
Desenzano Calvina
20:00
Real Calepina
Casatese
20:00
Caravaggio
Castellanzese
20:00
Virtus Ciserano Bergamo
Crema
20:00
Vis Nova Giussano
Legnano
20:00
Sona
Sangiuliano City
20:00
Leon
Pontisola
00:30
Villa d'Almè

251 Italy - Serie D: Girone D

Bagnolese
20:00
Ghivizzano Borgo Mozzano
Borgo San Donnino
20:00
Correggese
Forlì
20:00
Rimini
Prato
20:00
Athletic Carpi
Progresso
20:00
Cavenago Fanfulla
Ravenna
20:00
Lentigione
Real Forte Querceta
20:00
Mezzolara
Sammaurese
20:00
Aglianese
Sasso Marconi
20:00
Seravezza
Tritium
20:00
Alcione

251 Italy - Serie D: Girone F

Castelnuovo Vomano
20:00
Fano
Sambenedettese
20:00
Recanatese

251 Italy - Serie D: Girone H

Bisceglie
20:00
Casertana
Casarano
20:00
Audace Cerignola
Città di Fasano
20:00
Mariglianese
Nola 1925
20:00
Virtus Matino
San Giorgio
20:00
Francavilla
Gravina
20:00
Nardò
Molfetta Calcio
20:00
US Bitonto
Sorrento
20:00
Brindisi
Team Altamura
20:00
Lavello

251 Italy - Serie D: Girone I

Sancataldese
19:30
Cavese
Biancavilla
20:00
Gelbison
Castrovillari
20:00
Portici
Trapani 1905
20:00
Acireale
FC Messina
20:00
Cittanova Interpiana
Giarre
20:00
Lamezia Terme
Licata
20:00
San Luca
Santa Maria Cilento
20:00
Paternò
Rende
20:00
Città Di Sant’Agata
Troina
20:00
Aversa Normanna

1578 Norway - 2. Division

Tromsdalen
00:00
Fløya

296 Serbia - Srpska Liga - West

Sloboda Užice
20:00
Trepča

32 Spain - Tercera - Group 11

Inter Ibiza
00:00
San Rafael
Mallorca II
00:00
Llosetense
Felanitx
00:30
Murense
Constància
00:30
Rotlet Molinar
Serverense
00:30
Poblense
Portmany
00:45
PE Sant Jordi
Manacor
01:00
Son Veri
Campos
01:00
Platges de Calvià
Collerense
01:00
Soller
Santanyi
01:00
Binissalem

47 Sweden - Division 2: Norra Gotaland

Stenungsund
00:30
Gauthiod

47 Sweden - Division 2: Norra Svealand

Arlanda
00:45
Sandvikens AIK
IFK Österåker
01:00
Kvarnsveden

47 Sweden - Division 2: Norrland

Skellefteå
00:30
Boden

47 Sweden - Division 2: Ostra Gotaland

Nosaby
21:30
Karlshamn

47 Sweden - Division 2: Vastra Gotaland

Varbergs GIF
00:00
Vinberg

404 Turkey - 2. Lig: Beyaz

Utaş Uşakspor
18:00
24 Erzincanspor
Ankara Demirspor
19:00
Zonguldak Kömürspor
Kırşehir Belediyespor
19:00
1922 Konyaspor Kulübü
Pendikspor
19:30
Tarsus İdman Yurdu
Nazilli Belediyespor
19:30
Tire 1922
Akhisar Belediyespor
23:00
Isparta Davrazspor
Şanlıurfaspor
23:00
Pazarspor
Karacabey Birlikspor
23:00
Amed SK
Eskişehirspor
23:00
Kastamonuspor

404 Turkey - 2. Lig: Kirmizi

Kahramanmaraşspor
18:30
Çorum Belediyespor
Sivas Belediyespor
18:30
Sarıyer
Adıyaman 1954
18:30
Niğde Belediyespor
Etimesgut Belediyespor
19:00
Bayburt İÖİ
Turgutluspor
19:30
Van BB
Ergene Velimeşespor
19:30
Osmanlıspor
Serik Belediyespor
19:30
Bodrumspor
Afjet Afyonspor
23:00
İnegölspor
Sakaryaspor
23:00
Somaspor
Yeni Diyarbekirspor
23:00
Hekimoğlu Trabzon

5 Brazil - Carioca 2

Duque de Caxias
01:00
Rio São Paulo
Carapebus
01:00
7 de Abril
Perolas Negras
01:00
São Gonçalo EC RJ
Olaria
01:00
Goytacaz
Campo Grande AC
01:00
Serra Macaense
Nova Cidade
01:00
Serrano RJ

5 Brazil - Paranaense 1

Londrina
01:20
Cascavel

5 Brazil - Paranaense 2

União PR
01:30
Independiente FSJ

909440 Cambodia - C-League

Electricite du Cambodge
15:30
Soltilo Angkor

2405 Estonia - Estonian Cup

Pärnu
23:00
Tabasalu

153732 India - Calcutta Premier Division A

Mohammedan
15:30
Tollygunge

41 Europe - Champions League Women

Servette Chênois W
23:45
Juventus W
Zhytlobud-1 W
23:45
Real Madrid W
Chelsea W
02:00
Wolfsburg W
Breidablik W
02:00
Paris SG W

65437 Panama - Lpf

Deportivo Universitario
06:00
Plaza Amador

32 Spain - Copa Federacion

Ebro
22:00
Hércules
Atzeneta
22:00
Peña Deportiva
Linense
22:00
คอร์โดบา
Betis de Hadú
23:00
Juventud Torremolinos
Racing Santander
00:00
Arenas de Getxo
Guijuelo
00:00
Toledo
Navalcarnero
00:00
Villanovense
Langreo
00:30
Real Avilés
Leioa
00:30
Alondras
นูมานเซีย
00:30
Merida
Gimnástica Torrelavega
00:45
Alfaro
Llagostera-Costa Brava
01:00
Izarra
Lleida Esportiu
01:00
Ejea
Yeclano
01:15
Melilla
Moralo
01:30
Tenisca
Real Murcia
01:30
Xerez

41 ยูฟ่าเนชันส์ลีก

อิตาลี
01:45
สเปน

1233 Finland - Kansallinen Liiga Women

JyPK W
23:00
Ilves W

99474 World - Friendly International U19

Switzerland U19
17:00
Bulgaria U19
France U19
21:00
England U19
Slovakia U19
23:00
Germany U19

74505 Qatar - QSL Cup

Al Gharafa
21:40
Qatar SC
Al Rayyan
23:50
Al Ahli

3483 USA - USL League One

Richmond Kickers
05:30
Forward Madison

491 Northern Ireland - Premiership Development League

Ballymena United U20
01:45
Carrick Rangers U20
Cliftonville U20
01:45
Linfield U20

32 Spain - Spain Youth League

Atlético Madrileño U19
21:00
Villarreal U19
FC Cartagena U19
22:00
Talavera U19
Conquense U19
22:00
Archena U19
Kelme U19
22:00
La Nucía U19
Roda U19
22:00
Torre Levante U19
Pontevedra U19
23:00
Ural U19
Albacete U19
23:00
Cartagena FC U19
Alboraya U19
00:00
Levante U19
Valencia U19
00:00
CF San José U19
Real Murcia U19
01:30
Elche U19

320 Denmark - Reserve League

København Res.
18:00
Nordsjælland Res.
Randers Res.
18:00
Viborg Res.

5 Brazil - Paulista Série B

VOCEM
01:00
Rio Branco SP
Grêmio Prudente
01:00
Flamengo SP
Independente SP
05:00
USAC

5724 Sierra Leone - Premier League

SLIFA Mount Aureol
01:00
Mighty Blackpool

1004 Canada - Premier League

Valour
07:00
Cavalry
HFX Wanderers
05:00
Forge

491 Northern Ireland - Premiership Women

Cliftonville W
01:45
Sion Swifts W
Glentoran BU W
01:45
Derry City W
Linfield W
01:45
Crusaders Strikers W

1190 Paraguay - Copa Paraguay

River Plate
03:30
Atlético Tembetary
Cerro Porteño
06:00
Sol de América

49477 ไทยลีก 3

Welfare Royal Air Force
15:30
ม.ธนบุรี
North Bangkok University
15:30
Siam
Muangnont
15:30
ม.เกษมบัณฑิต
Bangkok
15:30
Prime Bangkok
Nonthaburi
15:30
Grakcu Sai Mai United
Army
15:30
Chamchuri United

1233 Finland - Kolmonen

Inter Turku II
22:15
TPK
Barca
00:30
FC Komeetat