ufabet

แจกฟรี ตารางบอล 15 เม.ย. 2563

462 England - Professional Development League

Bolton U23
20:00
Colchester U23

462 England - Non League Premier: Northern

Matlock Town
01:45
Witton Albion
Morpeth Town
01:45
Bamber Bridge
Nantwich Town
01:45
Mickleover Sports

11 Germany - Regionalliga: Nordost

Bischofswerdaer FV
22:30
Wacker Nordhausen

11 Germany - Regionalliga: Südwest

Kickers Offenbach
00:00
Hoffenheim II
Pirmasens
00:00
Aalen

11 Germany - Oberliga: Bayern Nord

Gebenbach
23:00
Vilzing

11 Germany - Oberliga: Bayern Süd

Dachau
23:00
Deisenhofen
Jahn Regensburg II
23:00
1880 Wasserburg

11 Germany - Oberliga: Mittelrhein

Wegberg-Beeck
00:30
Borussia Freialdenhoven

116 Cyprus - 1. Division

AEK Larnaca
21:00
Apollon

1233 Finland - Veikkausliiga

KuPS
22:30
Inter Turku
Honka
22:30
Ilves

57142 Macedonia FYR - First League

Skendija 79
20:30
Sileks
Akademija Pandev
20:30
Makedonija
Vardar
20:30
Borec
Struga
20:30
Renova
Shkupi
20:30
Rabotnicki

515 Wales - Welsh League Division 1

Cwmbran Celtic
00:30
STM Sports

515 Wales - Cymru Alliance

Corwen
01:43
Guilsfield
Conwy Borough
01:45
Llanrhaeadr

353 Colombia - Liga BetPlay

América de Cali
07:00
Deportivo Pasto
Patriotas Boyacá
07:00
Atlético Nacional
Junior
07:00
Millonarios
Rionegro Águilas
07:00
Deportivo Pereira
Envigado
07:00
Alianza Petrolera
Atlético Bucaramanga
07:00
Cúcuta Deportivo
Deportes Tolima
07:00
La Equidad
Once Caldas
07:00
Jaguares de Córdoba
Santa Fe
07:00
Boyacá Chicó
Independiente Medellín
07:00
Deportivo Cali

338 Peru - Primera Division

Sport Boys
08:00
Sport Huancayo
Alianza Universidad
08:00
Deportivo Binacional
Universidad San Martín
01:15
Real Garcilaso

146 South Africa - Premier League

Kaizer Chiefs
00:30
Mamelodi Sundowns
Bloemfontein Celtic
00:30
Bidvest Wits

1424 Morocco - Botola 2

Racing de Casablanca
07:00
KAC Kénitra
Ittihad Khemisset
07:00
Wydad Fès
Chabab Ben Guerir
07:00
Riadi Salmi
AS Salé
07:00
Chabab Rif Hoceima
Chabab Atlas Khénifra
07:00
Widad Témara
Olympique Dcheïra
07:00
Kawkab Marrakech
Maghreb Fès
07:00
Chabab Mohammédia
Sidi Kacem
07:00
Tihad Casablanca

2568 Zambia - Super League

Green Eagles
19:00
Zanaco

21462 Kuwait - Division 1

Al Sulaibikhat
21:30
Khaitan
Al Jahra
21:30
Burgan

74505 Qatar - Q League

Lusail City
21:30
Al Kharitiyath
Al Markhiya
21:30
Al Mu'aidar
Al Bidda
21:30
Al Nasr
Al Shamal
21:30
Al Mesaimeer

35376 Saudi Arabia - Division 1

Al-Thuqbah
22:45
Al Nahdha
Najran
23:00
Al Taqdom
Al Batin
23:00
Al Ansar
Al Bukayriyah
23:10
Jeddah
Ohod
23:25
Al-Kawkab

11240938 เอเอฟซีคัพ

Shan United
16:00
Tampines Rovers
TC Sports Club
18:00
Chennai City
Kaya
18:00
PSM
Khujand
18:00
Dordoi Bishkek
Hougang United
18:45
Yangon United
Ho Chi Minh City
19:00
Lao Toyota
Altyn Asyr
21:30
Istiqlol Dushanbe

7598 Bolivia - Liga De Futbol Prof

Real Potosí
07:00
The Strongest

99474 World - African Nations Championship

นามิเบีย
01:00
แซมเบีย
แทนซาเนีย
01:00
กินี

251 Italy - Serie C: Girone B

Vis Pesaro
01:45
Fano
Vicenza
01:45
Union ArzignanoChiampo
Modena
01:45
Carpi
Südtirol
01:45
Cesena
Piacenza
01:45
FeralpiSalò
Triestina
01:45
Fermana
Imolese
01:45
Gubbio
Sambenedettese
01:45
Padova
Rimini
01:45
Reggiana
Ravenna
01:45
Virtus Verona

5 Brazil - Gaucho 2

Igrejinha
07:00
Cruzeiro RS
Brasil Farroupilha
07:00
União RS
Glória
07:00
Veranópolis
Tupi RS
07:00
Passo Fundo
Inter Santa Maria
07:00
São Paulo RS
São Gabriel
07:00
Bage
Guarany de Bagé
07:00
Lajeadense
Guarani RS
07:00
Avenida

5 Brazil - Paranaense 2

Andraus Brasil
01:30
Azuriz
Nacional PR
01:30
Maringá
Apucarana
01:30
AA Batel

99474 World - Friendly International Women

สหรัฐอเมริกา W
09:00
บราซิล W
แคนาดา W
09:30
ออสเตรเลีย W

7563 Somalia - Nation Link Telecom Championship

Raadsan
07:00
Banadir

2493 Mauritania - Super D1

Nouadhibou
23:00
Tevragh-Zeïne

119 Georgia - Liga 3

Tbilisi City
18:00
Gori
Spaeri
18:00
Kolkheti Khobi
Guria
18:00
Meshakhte
Kolkheti Poti
18:00
Saburtalo II
Gareji
18:00
Bakhmaro

491 Northern Ireland - Premiership Development League

Warrenpoint Town U20
02:00
Cliftonville U20

44 Argentina - Copa de la Superliga

Gimnasia La Plata
02:00
Unión Santa Fe
Newell's Old Boys
02:00
Arsenal de Sarandi
Boca Juniors
02:00
San Lorenzo
Godoy Cruz
02:00
Vélez Sarsfield
Central Cordoba SdE
02:00
Independiente
Patronato
02:00
Banfield
Huracán
02:00
Defensa y Justicia
Racing Club
02:00
Argentinos Juniors
Atlético Tucumán
02:00
Estudiantes
Aldosivi
02:00
Rosario Central

3374 Gibraltar - Premier Division

College Cosmo
01:30
Boca Gibraltar

1233 Finland - Kolmonen

Atlantis II
07:00
Espoon Tikka
HPS
07:00
SexyPöxyt
Kirkkonummi
07:00
KäPa
EsPa
07:00
POHU
BK-46
07:00
NuPS
Espoo II
07:00
EIF II
Ponnistajat
07:00
PuiU Helsinki
HerTo
07:00
ToTe
SAPA III
07:00
Kontu
Finnkurd
07:00
Valtti
CLE
07:00
MPS/Atletico Malmi
TiPS
07:00
PKKU II
TuPS
07:00
VJS
NJS II
07:00
JäPS II
JoKi
07:00
Kuusysi
Futura
07:00
KoiPS