ufabet

แจกฟรี ตารางบอล 9 เม.ย. 2563

99474 World - Club Friendlies

VPS
18:00
KPV
MP
18:00
Kajaani
MP
19:00
Kajaani

462 England - Professional Development League

Colchester U23
19:00
Crystal Palace U23
Burnley U23
19:00
Wigan U23

11 Germany - Regionalliga: Bayern

Garching
23:00
Memmingen

11 Germany - Oberliga: Bayern Nord

Großbardorf
23:15
DJK Bamberg

11 Germany - Oberliga: Nordost-Süd

VfL Halle
23:00
Plauen
FC Grimma
23:00
1. FC Merseburg

11 Germany - Oberliga: Westfalen

Holzwickeder SC
20:00
Wiedenbrück
Preußen Münster II
20:00
Kaan-Marienborn
Eintracht Rheine
20:00
Westfalia Rhynern
Paderborn 07 II
20:00
Ennepetal
Rot Weiss Ahlen
20:00
Erndtebrück
Hammer SpVg
20:00
Meinerzhagen
Sportfreunde Siegen
20:00
Sprockhövel
Schermbeck
20:00
Gütersloh
Westfalia Herne
20:00
ASC Dortmund

2453 Azerbaijan - Birinci Dasta

Zaqatala
07:00
MOIK
Zirə II
07:00
Kapaz
Səbail II
07:00
Neftchi II

320 Denmark - First Division

Fremad Amager
18:45
Skive
Nykøbing
19:00
Næstved

748 Latvia - Virsliga

FC Daugavpils / Progress
21:30
Metta / LU
Valmiera / BSS
22:00
Tukums

53128 Guatemala - Primera Division

Deportivo Catocha
08:00
Aurora
Marquense
09:00
Quiché

3990 Nicaragua - Primera Division

Diriangén
07:00
Chinandega
Walter Ferreti
08:00
Real Madriz
Real Estelí
08:00
Juventus Managua

3483 USA - US Open Cup

Memphis 901
07:00
Chattanooga
Sacramento Republic
09:30
Oakland Roots
Orange County
09:30
California Utd Strikers

74505 Qatar - Premier League

Al Khor
22:15
Al Wakrah

35376 Saudi Arabia - Pro League

Al Hazm
07:00
Al Adalh
Al Wahda
07:00
Al Raed

2802 United Arab Emirates - Uae League

Al Fujairah
21:00
Al Jazira
Al Ain
21:00
Ajman

99474 World - African Nations Championship

Libya
23:00
คองโก

11555657 South America - Copa Libertadores

América de Cali
07:30
Universidad Católica
Alianza Lima
07:30
Racing Club
Internacional
07:30
Grêmio
Guaraní
07:30
Palmeiras

320 Denmark - 2. Division Group 1

B 93
19:00
Vanløse
HIK
19:00
Brønshøj
Frem
19:00
FC Helsingør
Hillerød
19:00
FA 2000
Slagelse B&I
19:00
Avarta
Holbæk B&I
19:00
Skovshoved

320 Denmark - 2. Division Group 2

Aarhus Fremad
19:00
VSK Århus
Vejgaard B
19:00
Sydvest
Thisted
19:00
Brabrand
Ringkøbing
19:00
Middelfart
Dalum
19:00
Jammerbugt
Næsby
19:00
AB

251 Italy - Serie D: Girone A

Ligorna
20:00
Chieri
Lucchese
20:00
Caronnese
Bra
20:00
Fezzanese
Ghivizzano Borgo Mozzano
20:00
Fossano
Vado
20:00
Lavagnese
Casale
20:00
Prato
Sanremo
20:00
Savona
Real Forte Querceta
20:00
Seravezza
Borgosesia
20:00
Verbania

251 Italy - Serie D: Girone B

Seregno
20:00
Caravaggio
Brusaporto
20:00
Castellanzese
Virtus Bolzano
20:00
Folgore Caratese
Villa d'Almè
20:00
Inveruno
Virtus Ciserano Bergamo
20:00
Legnano
Arconatese
20:00
Levico
Dro Alto Garda
20:00
Bustese Roncalli
Tritium
20:00
Nibionnoggiono
Pro Sesto
20:00
Pontisola
Sondrio
20:00
Scanzorosciate

251 Italy - Serie D: Girone C

Cartigliano
20:00
Adriese
Mestre
20:00
Ambrosiana
Chions
20:00
Belluno
Legnago Salus
20:00
Campodarsego
Montebelluna
20:00
Cjarlins Muzane
Caldiero Terme
20:00
Luparense
Union Feltre
20:00
San Luigi
Este
20:00
Tamai
Villafranca
20:00
Clodiense
Delta Calcio Rovigo
20:00
Vigasio

251 Italy - Serie D: Girone D

Fiorenzuola
20:00
Crema
Savignanese
20:00
Cavenago Fanfulla
Breno
20:00
Forlì
Pol. Ciliverghe Mazzano
20:00
Lentigione
Correggese
20:00
Mantova
Progresso
20:00
Mezzolara
Alfonsine
20:00
Sasso Marconi Zola
Calvina
20:00
Adrense
Sammaurese
20:00
Vigor Carpaneto

251 Italy - Serie D: Girone E

Sangiovannese
20:00
Albalonga
Aglianese
20:00
Montevarchi Calcio
Nuova Monterosi
20:00
Bastia Calcio
Flaminia
20:00
Foligno
Scandicci
20:00
Mobilieri Ponsacco
Pomezia
20:00
San Donato Tavarnelle
Gavorrano
20:00
Sporting Trestina
Cannara
20:00
Tuttocuoio
Grassina
20:00
Grosseto

251 Italy - Serie D: Girone F

Matelica Calcio
20:00
Porto Sant'Elpidio
Giulianova
20:00
Avezzano
Recanatese
20:00
Campobasso
Atletico
20:00
Jesina
Montegiorgio
20:00
Pineto
Chieti
20:00
San Nicolò
Cattolica
20:00
Tolentino
Olympia Agnonese
20:00
Vastese
Sangiustese
20:00
Vastogirardi

251 Italy - Serie D: Girone G

Portici
20:00
Ladispoli
Città di Anagni
20:00
Aprilia
Lanusei
20:00
Ostia Mare Lidocalcio
Pro Calcio Tor Sapienza
20:00
Budoni
Cassino
20:00
Latte Dolce
Sassari Torres
20:00
Team Nuova Florida
Latina
20:00
Trastevere
Arzachena
20:00
Turris
Muravera
20:00
Vis Artena

251 Italy - Serie D: Girone H

Audace Cerignola
20:00
Agropoli
Foggia
20:00
US Bitonto
Taranto
20:00
Città di Fasano
Sorrento
20:00
Fidelis Andria
Casarano
20:00
Francavilla
Grumentum
20:00
Gelbison
Brindisi
20:00
Gladiator
Nocerina
20:00
Gravina
Nardò
20:00
Team Altamura

1578 Norway - 2. Division

Sotra
19:00
Vard

32 Spain - Tercera - Group 17

Belchite 97
20:45
CDJ Tamarite
Brea
21:00
Calamocha
Borja
21:30
Cuarte Industrial
Robres
21:30
Almudévar
Utebo
22:00
Villanueva CF
Tarazona
22:00
San Juan de Mozarrifar
Atletico Monzon
22:00
Illueca
Binéfar
22:00
Real Zaragoza II
Sariñena
22:30
Valdefierro

99474 World - Friendly International Women

Costa Rica W
09:00
บราซิล W

7563 Somalia - Nation Link Telecom Championship

Banadir
07:00
Dekedaha

245 Czech Republic - U19 League

Slovacko U19
19:15
Plzen U19

65437 Panama - Lpf

Independiente
08:00
Árabe Unido
Alianza
08:00
Sporting San Miguelito
Costa del Este
08:00
Tauro

2493 Mauritania - Super D1

Nouakchott King's
23:00
Tevragh-Zeïne