ufabet

แจกฟรี ตารางบอล 25 มี.ค. 2563

99474 World - Club Friendlies

Saturn Ramenskoye
16:00
Rotor-2
Saturn Ramenskoye
16:00
Rotor-2
Sarpsborg 08
18:00
Moss
Smena Kazan
18:00
Dinamo-18 Kazan
Chita
20:00
Kuban Kholding
ยูเนี่ยน เบอร์ลิน
20:45
Arminia Bielefeld
RoPS
21:00
Kajaani
Setun'-Kuntsevo
21:23
Granit

404 Turkey - 1. Lig

Giresunspor
18:00
İstanbulspor

353 Colombia - Liga BetPlay

Jaguares de Córdoba
07:00
Deportivo Cali
La Equidad
07:00
Independiente Medellín
Cúcuta Deportivo
07:00
Santa Fe
Alianza Petrolera
07:00
Once Caldas
Deportivo Pereira
07:00
Deportes Tolima
Millonarios
07:00
Atlético Bucaramanga
Atlético Nacional
07:00
Envigado
América de Cali
07:00
Rionegro Águilas
Patriotas Boyacá
07:00
Junior
Deportivo Pasto
19:00
Boyacá Chicó

3483 USA - US Open Cup

Tulsa Athletics
07:00
Fort Worth Vaqueros
Chicago FC United
07:00
Minneapolis City
ASC San Diego
08:00
Chula Vista
Cal
09:30
Ventura County Fusion

1560 Congo - Super Ligue

Lubumbashi Sport
20:30
Nyuki

1424 Morocco - Botola 2

Tihad Casablanca
07:00
Wydad Fès
Riadi Salmi
07:00
KAC Kénitra
Chabab Rif Hoceima
07:00
Racing de Casablanca
Widad Témara
07:00
Ittihad Khemisset
Kawkab Marrakech
07:00
Chabab Ben Guerir
Chabab Mohammédia
07:00
AS Salé
Sidi Kacem
07:00
Chabab Atlas Khénifra
Maghreb Fès
07:00
Olympique Dcheïra

488 Iran - Azadegan League

Qashqai
18:45
Sepidrood Rasht
Persepolis Pakdasht
18:45
Esteghlal Khuzestan

35376 Saudi Arabia - Division 1

Al Mojzel
19:35
Al Nahdha
Al Taqdom
19:55
Al Najoom
Al-Ain
20:00
Al-Kawkab
Al Khaleej
20:05
Al Ansar
Al Bukayriyah
23:00
Al Jabalain

99474 World - Africa Cup of Nations Qualifications

เบนิน
20:00
เลโซโท
มอริเตเนีย
23:00
บุรุนดี
Cape Verde Islands
23:00
รวันดา
เคนย่า
23:00
คอโมโรส

251 Italy - Serie C: Girone A

Pontedera
00:30
AlbinoLeffe
Olbia
00:30
Arezzo
Pistoiese
00:30
Juventus U23
Pergolettese
00:30
Pianese
Gozzano
00:30
Robur Siena

251 Italy - Serie C: Girone B

Carpi
00:30
Union ArzignanoChiampo
Virtus Verona
00:30
Fermana

251 Italy - Serie C: Girone C

Bari 1908
00:30
Bisceglie
FC Rieti
00:30
Vibonese
Rende
00:30
Virtus Francavilla

251 Italy - Serie D: Girone B

Legnano
20:30
Arconatese
Virtus Ciserano Bergamo
20:30
Brusaporto
Castellanzese
20:30
Dro Alto Garda
Caravaggio
20:30
Pontisola
Inveruno
20:30
Pro Sesto
Nibionnoggiono
20:30
Scanzorosciate
Bustese Roncalli
20:30
Sondrio
Folgore Caratese
20:30
Villa d'Almè
Tritium
20:30
Virtus Bolzano
Levico
20:30
Seregno

251 Italy - Serie D: Girone C

Belluno
20:30
Adriese
Cjarlins Muzane
20:30
Caldiero Terme
Delta Calcio Rovigo
20:30
Montebelluna
Vigasio
20:30
Campodarsego
Luparense
20:30
Cartigliano
Ambrosiana
20:30
Chions
Clodiense
20:30
Legnago Salus
Tamai
20:30
Mestre
Este
20:30
Union Feltre
San Luigi
20:30
Villafranca

32 Spain - Tercera - Group 5

Manresa
18:00
San Cristobal
L'Hospitalet
18:00
Peralada
Banyoles
18:00
Pobla Mafumet
Europa
18:00
เรอุส เดปอร์ติอู
Granollers
18:00
Horta
Vilassar Mar
18:00
Santfeliuenc
Cerdanyola del Vallès
18:00
Vilafranca
Figueres
22:30
Sants
Terrassa
23:00
Castelldefels
Sant Andreu
00:00
Igualada

5 Brazil - Paraense

Itupiranga
20:00
Paysandu
Carajás
20:00
Paragominas
Águia de Marabá
20:00
Bragantino PA
Castanhal
20:00
Independente PA
Tapajós
20:00
Remo

5 Brazil - Paulista A2

Sertãozinho
07:30
Taubaté

2177 Haiti - Ligue Haïtienne

Arcahaie
07:00
Racing Club Haitien

41 Europe - Euro U17

Denmark U17
16:00
Serbia U17
Greece U17
19:00
Belarus U17
Switzerland U17
19:00
Croatia U17
Austria U17
19:00
Portugal U17
Italy U17
20:00
Montenegro U17
Wales U17
20:00
Poland U17
Republic of Ireland U17
21:00
Czech Republic U17
England U17
21:30
Georgia U17
Turkey U17
22:00
Ukraine U17
Russia U17
22:00
Finland U17
Sweden U17
22:00
Norway U17
Spain U17
23:00
Israel U17
Germany U17
00:00
Netherlands U17

41 Europe - Euro U19

Iceland U19
18:00
Norway U19
Portugal U19
18:00
Slovakia U19
Austria U19
20:00
Serbia U19
Germany U19
20:00
Wales U19
England U19
20:00
Latvia U19
France U19
21:00
Scotland U19
Italy U19
21:00
Slovenia U19
Croatia U19
21:00
Turkey U19
Spain U19
22:00
FYR Macedonia U19
Switzerland U19
23:00
Czech Republic U19
Georgia U19
00:00
Russia U19
Denmark U19
00:00
Ukraine U19

7563 Somalia - Nation Link Telecom Championship

Horseed
07:00
Gaadiidka

41 Europe - Champions League Women

Lyon W
00:00
Bayern Munich W

716 Nigeria - Npfl

Kwara United
22:00
Kano Pillars
Plateau United
22:00
Heartland
Wikki Tourist
22:00
Ifeanyi Uba
Jigawa Golden Stars
22:00
Enugu Rangers
Lobi Stars
22:00
Warri Wolves
Akwa Starlets
22:00
Abia Warriors
Rivers United
22:00
Enyimba
MFM
22:00
Katsina United
Adamawa United
22:00
Akwa United
Nasarawa United
22:00
Sunshine Stars

2427 Kazakhstan - Kazakhstan Cup

Didara Sidikbeka
14:00
FC Ruzaevka
Arys
17:00
Aktobe

41 Europe - Euro U17 Women

Switzerland U17 W
17:00
Greece U17 W
Italy U17 W
22:00
Belgium U17 W
Turkey U17 W
22:00
Slovenia U17 W
Portugal U17 W
22:00
Spain U17 W

20 Portugal - Liga Revelacao U23

Leixões U23
22:00
Famalicão U23

74505 Qatar - QSL Cup

Al Ahli
07:00
Al Sadd

320 Denmark - Reserve League

Randers Res.
19:00
OB Res.
København Res.
20:00
Esbjerg Res.

98 Australia - Queensland FFA Cup Preliminary

Redcliffe PCYC
16:30
Redlands United

98 Australia - Northern NSW FFA Cup Preliminary

Hamilton Azzurr
15:00
Minmi Wanderers