ufabet

แจกฟรี ตารางบอล 6 มี.ค. 2563

99474 World - Club Friendlies

Chernomorets
15:00
Lada SOK
Zorkiy
17:00
Saturn Ramenskoye
Strømsgodset
18:00
Vålerenga
Belshina
18:00
Vitebsk
Brann
18:00
HJK
SJK
19:00
KPV
Sandnes Ulf
19:30
Åsane
Odd
20:00
Raufoss
Strømsgodset II
20:00
Vålerenga II

462 England - Premier League Cup

Huddersfield Town U23
20:00
Wigan U23

462 England - Professional Development League

Watford U23
20:00
Crystal Palace U23

919 Armenia - Premier League

Gandzasar
18:15
Alashkert

2453 Azerbaijan - Birinci Dasta

Sumqayıt II
17:00
Keşlə II
Turan
17:00
MOIK

320 Denmark - First Division

Roskilde
21:00
Kolding IF

802 Israel - Liga Leumit

Kafr Qasim
20:00
Hapoel Katamon
Hapoel Umm al-Fahm
20:00
Hapoel Acre
Hapoel Ashkelon
20:00
Hapoel Nazareth Illit
Hapoel Ramat HaSharon
20:00
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Petah Tikva
20:00
Beitar Tel Aviv Ramla

227 Russia - Youth League

Orenburg U20
17:00
Arsenal Tula U20
Dinamo Moskva U20
18:00
Tambov U20

296 Serbia - Prva Liga

Grafičar
20:00
Kabel Novi Sad

401 Slovakia - 2. Liga

Podbrezová
21:00
Skalica

1638 Slovenia - 2. SNL

NŠ Drava
21:00
Nafta

5 Brazil - Copa do Brasil

Vasco da Gama
07:30
ABC

1739 Costa Rica - Primera Division

Guadalupe
09:00
Deportivo Saprissa

458 Mexico - Liga Ascenso

Cimarrones de Sonora
10:00
Correcaminos UAT

911 Angola - Girabola

Recreativo da Caála
21:00
Recreativo do Libolo

1179 Kenya - Premier League

Zoo Kericho
19:00
Sofapaka

56518 Sudan - Sudan Premier League

Hay Al Wadi
20:30
Al Ahly Shendi
Merreikh El-Fasher
20:30
Al Hilal Kadougli

3677 Syria - Premier League

Hottin
19:00
Jabala
Shorta
19:00
Foutoua
Taliya
19:00
Al Ittihad
Al Sahel
19:00
Wahda
Al-Jazira
19:00
Teshrin

488 Iran - Persian Gulf Pro League

Esteghlal
19:30
Saipa

7091 Oman - Professional League

Bahla
20:35
Fanja
Mrbat
20:50
Al Oruba

74505 Qatar - Premier League

Al Ahli
20:55
Qatar SC

35376 Saudi Arabia - Pro League

Al Raed
20:05
Al Fateh

2802 United Arab Emirates - Uae League

Al Ittihad Kalba
20:30
Al Jazira
Al Wahda
20:30
Ajman

2802 United Arab Emirates - Division 1

Al-Taawon
20:30
Al Arabi
Al Bataeh
20:35
Al Thaid

155043 Bangladesh - Premier League

Brothers Union
19:30
Bangladesh Police

15326 Bermuda - Premier League

Dandy Town Hornets
08:00
SBRC

64306 Hong Kong - Premier League

Kitchee
19:00
Wofoo Tai Po

3995 Malaysia - Premier League

UKM
15:45
Kelantan
Kelantan United
20:00
Kuching FA
PBDKT T-Team
20:00
PKNP

3995 Malaysia - Super League

MISC
20:00
Pahang
Melaka United
20:00
PDRM

69697 Vietnam - V-League

Hoang Anh Gia Lai
17:00
Than Quang Ninh
Quang Nam
17:00
Ho Chi Minh City

11555657 South America - Copa Libertadores

Deportivo Binacional
07:00
São Paulo
Alianza Lima
09:00
Nacional

155 Romania - 3. Liga: Series 1

Aerostar Bacău
20:00
Botoşani II

155 Romania - 3. Liga: Series 2

Dacia Unirea Brăila
20:00
Metalul Buzău

155 Romania - 3. Liga: Series 3

Astra II
19:00
Blejoi Vispeşti
Alexandria
20:00
Pucioasa
Unirea Bascov
20:00
Voluntari II
Baloteşti
20:00
CS U Craiova II

155 Romania - 3. Liga: Series 4

ACS Poli Timişoara
20:00
Fortuna Becicherecu Mic
Cetate Deva
20:00
Dumbrăviţa
U Craiova 1948
20:00
Soimii Lipova

155 Romania - 3. Liga: Series 5

Unirea Dej
20:00
SCM Zalău
Sănătatea Cluj
20:00
Gloria Bistrita
Odorheiu Secuiesc
20:00
Avântul Reghin

5 Brazil - Amazonense

Amazonas
07:30
Fast Clube

5 Brazil - Sul Matogrossense

Comercial MS
07:15
Costa Rica - MS

98 ออสเตรเลีย เอ ลีก

Brisbane Roar
16:30
เวสต์เทิร์น ซิดนีย์

99474 World - Friendly International Women

Armenia W
15:00
Lithuania W

98 Australia - Brisbane Premier League

Taringa Rovers
17:30
Acacia Ridge

86 Ukraine - Youth League

Desna U21
17:00
Zorya U21
Oleksandriya U21
19:00
Dynamo Kiev U21

251 Italy - PrimaVera 1

Fiorentina U19
21:00
Napoli U19

245 Czech Republic - U19 League

FK Pardubice U19
17:00
Pribram U19

48946 Palestine - West Bank League

Al-Bireh
20:00
Palestinian Forces
Shabab Al Khaleel
20:00
Taraji Wadi Al-Nes

146 South Africa - Gladafrica Championship

Cape Umoya United
20:30
Ajax Cape Town

98 Australia - Npl South Australian

Campbelltown City
16:00
Croydon Kings
Para Hills Knights
16:00
Adelaide Olympic
Adelaide Comets
16:45
Cumberland United
NE MetroStars
16:45
Adelaide City

98 Australia - Npl Victoria

Melbourne Knights
15:30
Hume City
Port Melbourne
15:45
South Melbourne
Green Gully
16:00
Heidelberg United
Bentleigh Greens
16:15
St. Albans Saints
Dandenong City
16:30
Avondale Heights
Oakleigh Cannons
16:30
Altona Magic

99474 World - Shebelieves Cup Women

สหรัฐอเมริกา W
07:00
อังกฤษ W

802 Israel - Lig Bet

Hapoel Qalansawe
14:30
Hapoel Mahane Yehuda
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
16:00
Beitar Kfar Saba Shlomi
Bnei HaGolan VeHaGalil
16:00
Tzeirei Sakhnin
Maccabi Bnei Nahaf
17:30
Maccabi Ma'alot Tarshiha
Shikun HaMizrah
17:30
Maccabi Ironi Sderot
Hapoel Yeruham
17:30
Bnei Eilat
Hapoel Kiryat Ono
17:45
Shimshon Bnei Taibe
Maccabi Ironi Amishav PT
18:00
Bnei Jaffa Ortodoxim
Shimshon Tel Aviv
18:00
Beitar Petah Tikva
Pardes Hanna-Karkur
18:00
Maccabi Umm Al Fahm
Hapoel Tirat HaCarmel
18:00
Ihud Bnei Baka
Maccabi Bnei Raina
18:00
Hapoel Beit Shean
Tzeirey Taibe
18:30
Beitar Ramat Gan
Hapoel Ihud Bnei Jatt
18:30
Maccabi Neve Sha'anan
Hapoel Ramot Menashe
18:30
Hapoel Bnei Pardes
Beitar Ironi Kiryat Gat
18:30
Maccabi Kiryat Malachi
Beitar Ir Ma'ale Adumim
18:30
Ironi Modi'in
Maccabi Ironi Netivot
18:30
Hapoel Gedera
Moadon Tzeirey Rahat
18:45
Beitar Yavne
Ironi Beit Dagan
19:00
Hapoel Kfar Bara
Ironi Nesher
19:00
Hapoel Bnei Musmus
Hapoel Hod Hasharon
19:30
Otzma Holon
Hapoel Bu'eine
19:30
Bnei Bir al-Maksur
Ironi Bnei Kabul
19:45
Ahva Kafr Manda
Ahi Akko
19:45
Hapoel Tuba-Zangariyye
Hapoel Sandala Gilboa
20:00
Ihud Bnei Kfar Kara

44 Argentina - Reserve League

Boca Juniors Res.
19:00
Gimnasia Esgrima Res.
San Lorenzo Res.
19:00
Lanús Res.
Argentinos Juniors Res.
19:00
Rosario Central Res.
Independiente Res.
19:00
Central Córdoba SdE Res.
Estudiantes La Plata Res
19:00
Racing Club Res.
Banfield Res.
19:00
Huracán Res.
Defensa y Justicia Res.
19:00
Patronato Res.
Arsenal Res.
19:00
Aldosivi Res.
Newell's Old Boys Res.
19:00
Godoy Cruz Res.
Unión Santa Fe Res.
19:00
Vélez Sársfield Res.
Talleres Córdoba Res.
19:00
Colón Res.
Atlético Tucumán Res.
19:00
River Plate Res.

98 Australia - Queensland FFA Cup Preliminary

Southside Comets
16:30
Marlin Coast Rangers
Innisfail United
17:15
Douglas United

98 Australia - Victoria FFA Cup Preliminary

Melbourne University
15:00
Mt Lilydale
Sandringham
15:30
Glenroy Lions
Point Cook
16:00
Elwood City
Williamstown
16:30
Uni Hill Eagles

98 Australia - Victoria NPL Youth League

Oakleigh Cannons U20
14:15
Altona Magic U20
Bentleigh Greens U20
14:15
St. Albans Saints U20
Dandenong City U20
14:30
Avondale Heights U20